Drużynowe biegi przełajowe

medal z igrzysk dzieci.jpg

Dnia 9 kwietnia w Lesie Pietrasze odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych, w których wzięła udział reprezentacja chłopców i dziewcząt naszej szkoły.

Dwoje naszych uczniów indywidualnie zajęło I miejsce - Adam Bielski i II miejsce - Helena Kupiszek, którzy otrzymali medale.
Uczniowie dzielnie walczyli, o czym świadczy awans do finału wojewódzkiego 6 naszych zawodników. Są to następujący uczniowie: Kupiszek Zofia, Kupiszek Helena, Lange- Kuczyński Jakub, Rabiczko Hubert, Jaszczuk Lena, Bielski Adam.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, którzy godnie reprezentowali nasza szkołę podczas współzawodnictwa sportowego oraz życzymy kolejnych sportowych sukcesów którzy przeszli do Finału Wojewódzkiego.